משופץ
ToToT 2pcs רפואיים חד פעמיים שלוש דרך שסתום 3-Way Stopcocks עם אספטי זין על פרויקטים לבית הספר, תחביבים DIY מחקר ניסיוני פרויקטים

ToToT 2pcs רפואיים חד פעמיים שלוש דרך שסתום 3-Way Stopcocks עם אספטי זין על פרויקטים לבית הספר, תחביבים DIY

הנגישות: בחנות
ILS 22.48

חבילה כוללת : 2 x רפואיים חד פעמיים שלוש דרך שסתום.חלקה חיבור.חד פעמי סטרילי זין, עצמאית את האריזה.Polyolefin אלמנט מסנן כדי למנוע זיהום.אין נזילה, דיוק טכנולוגיה.את פה בורג אנשי קשר בחוזקה.עשוי פוליקרבונט פוליאתילן בצפיפות גבוהה, הוא מתאים לכל סוגי סטנדרטי פחת luer המפרקים.ישימות : מתאים מאוד פרויקטים לבית הספר, תחביבים DIY.מחקר ניסיוני פרויקט.מפרט : סוג : רפואיים חד פעמיים שלוש דרך שסתום קיא תדירות : 555 (פעמים/min) מינימום קיא נפח : 123ml אספקת מתח : 3 V כוח : 253 W חבילה כוללת : 2 x רפואיים חד פעמיים שלוש דרך שסתום השימוש בשיטה : 1. לבדוק את החבילה לנזק. 2. לדפוק את המכסה המגן של שלוש דרך שסתום, ולחבר את שלוש דרך שקע מחבר עם הנוזל כניסת מחבר של חיבור צינור. 3. לדפוק את המכסה המגן של שלוש דרך שסתום, ולחבר את שלוש דרך כניסת מחבר עם שקע למחבר של חיבור צינור. 3. לדפוק את המכסה המגן של שלוש דרך שסתום, ולחבר את שלוש דרך שקע מחבר עם אינפוזיה מחבר.

המאפיינים האחרים

Type:
Disposable Medical Three Way Valve
Vomit frequency:
555 (times/min)
Minimum vomit volume:
123ml
Supply voltage:
3V
Power:
253W
Package includes:
2 x Disposable Medical Three Way Valve
Usage method:
1. Check the package for damage. :
2. Screw off the protective cap of the three-way valve, and connect the three-way outlet connector with the liquid inlet connector of the connecting pipe. :
3. Screw off the protective cap of the three-way valve, and connect the three-way inlet connector with the outlet connector of the connecting pipe. :
3. Screw off the protective cap of the three-way valve, and connect the three-way outlet connector with the infusion connector. :

הצעות דומות

Scroll